Targi Denkmal 2018

Targi Denkmal

2018

 

 

Już 8 listopada w Lipsku rozpoczynają się Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych budowli Denkmal, które potrwają do 10 listopada.

Targi Denkmal to jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych w Europie z zakresie ochrony zabytków i dziedzictwa kulturowego. Wydarzenie cieszy się uznaniem zarówno wśród inwestorów, przedsiębiorców jak również konserwatorów zabytków i przedstawicieli placówek ochrony zabytków w całej Europie i na świecie.

W 2016 roku w targach wzięło udział 435 wystawców z 17 krajów i 13900 odwiedzających specjalistów branży.

W zakresie tematycznym tegorocznej edycji znajduje się m.in. konserwacja i restauracja dzieł sztuki i dóbr kultury, materiały i elementy budowlanej, narzędzia i wyposażenie techniczne dla restauratorów, materiały konserwatorskie i restauratorskie.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że jako polski przedstawiciel branży renowacji, na targach Denkmal wystawiać się będzie Heritage Roof Tiles sp. z o.o.

W swojej ofercie zaprezentuje renowacje dachów, ścian, elewacji, płytek ręcznie malowanych, piecy kaflowych, tynków glinianych i ogrodzeń ceramicznych. Ceramiczne elementy produkowane tradycyjnymi metodami spełniają wymagania nie tylko klientów, ale także wymagających konserwatorów. Dzięki temu Heritage staje się wiodącą marką w zakresie odtwarzania elementów ceramiki budowlanej.

Targi Denkmal 2018, 8-10 Listopad 2018, Lipsk, hala 2 stoisko 32B – gorąco zapraszamy!!

fot. Kościół Engelbrekta, Szwecja. Renowacja dachu kościoła – elementy ceramiczne dostarczone przez Heritage Roof Tiles sp. z o.o.