Dbamy o sport i aktywność młodzieży, wspieramy drużynę Juniorów Klubu Piłkarskiego Victoria Ostrzeszów

Firma odpowiedzialna społecznie – takie hasło przewodniczy nam w działaniach wspierających Klub Sportowy Victoria Ostrzeszów z naszego rynku lokalnego.  Postanowiliśmy wziąć pod opiekę drużynę piłkarską Juniorów i tym samym pomóc młodzieży w realizacji pasji  sportowej.

Naszą firmową przygodę z klubem rozpoczęliśmy od ufundowania koszulek  piłkarskich w których Juniorzy będą reprezentowali barwy Victorii Ostrzeszów z naszymi logotypami FCB Ceramika i Heritage Roof Tiles Sp z o.o. Oficjalne wręczenie strojów miało miejsce na stadionie OSIR w Ostrzeszowie dnia 28.09.2019.

Reprezentacja Juniorów Klubu Piłkarskiego Victoria jak do tej pory w sezonie odnosi same zwycięstwa, co cieszy i motywuje do dalszej pracy. Tym bardziej należy się im wsparcie, doping i motywacja.

Do współpracy zostaliśmy zaproszeni przez Zarząd Klubu Victoria Ostrzeszów. Z okazji ufundowania koszulek, jako sponsor otrzymaliśmy pamiątkową koszulkę z nr 100. Z pewnością znajdzie się ona w prestiżowym miejscu z pamiątkami w naszej firmie.

Dziękujemy władzom i działaczom klubu za zaproszenie do udziału w tej szlachetnej inicjatywie jaką jest sport i aktywność fizyczna, a młodzieży z reprezentacji Juniorów KP Victoria Ostrzeszów życzymy dalszych sukcesów, samych wygranych meczów oraz udanych treningów i realizacji pasji sportowej.