Jesteś: Strona główna Poradnik inwestora
Ceramika budowlana z dożywotnią gwarancją w pobliżu Twojej inwestycji
Wraz z nastaniem sezonu budowlanego inwestorzy mają coraz więcej decyzji do podjęcia. Wiąże się to z przyśpieszeniem wielu prac wraz z poprawą warunków pogodowych. Odkładane tematy zaczynają się wtedy piętrzyć, a ilość decyzji do podjęcia podczas budowy domu jest ogromna. Sam dach dostarcza mnóstwa dylematów. O ile konstrukcja dachu jest już zaprojektowana to jednak wybór materiałów wciąż być może czeka na decyzję. Pokrycie dachowe składa się ogólnie ujmując z akcesoriów ceramicznych (pomijając połacie z blachy i betonu) oraz akcesoriów technicznych. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem, między innymi nieprzewidywalnych uchybień terminom, wzrostem cen materiałów budowlanych, a przede wszystkim z ich jakością. W przypadku dachów spadzistych najważniejsze będą akcesoria techniczne, a więc w tej kategorii mamy m. in. wszelkie membrany, które mają zapewnić z jednej strony szczelność, a z drugiej strony zapewnić odprowadzenie wilgoci spod połaci dachowej. Akcesoria ceramiczne, różnią się wieloma parametrami, ale te, które dostępne są w dobrych hurtowniach budowlanych będą do siebie  podobne pod względem mrozoodporności, nasiąkliwości itp. Przy dokonywaniu wyboru pomoże doświadczony doradca zajmujący się sprzedażą materiałów budowlanych lub dekarz. FCB Ceramika stworzyła program partnerski, w skład którego wchodzą niezależne hurtownie w całej Polsce. Hurtownie takie zostały oznaczone naszymi banerami. Stworzone zostały tam również miejsca ekspozycji akcesoriów dachowych i ogrodzeniowych pod marką FCB Ceramika.

 

W trakcie użytkowania domu, niekiedy może pojawić się konieczność naprawy niektórych elementów dachu. Dlatego, mając to na uwadze, możemy jako jedyni w Polsce zapewnić inwestorom dożywotnią gwarancję na wyroby naszej marki. Jest to ułatwienie, które sprawia, że decyzje o wyborze nie muszą polegać na kompromisach. Dostarczamy wyroby najwyższej jakości, udzielając dożywotniej gwarancji na wszystkie elementy ceramiki budowlanej z naszej kaflarni.

 

Ta godna uwagi informacja może przydać się na początku sezonu. Przynajmniej ta decyzja może być podjęta bez żadnego ryzyka, bo zawsze z dożywotnią gwarancją. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami lub doradcami hurtowni budowlanych, którzy są objęci Programem Partnerskim FCB Ceramika.

 

Zobacz także dachówki ceramiczne ręcznie wytwarzane, które również objęte są dożywotnią gwarancją: www.heritageceramics.pl

 

 

Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje prosto
na swój adres e-mail
Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o
ul. Powstańców Wlkp. 13
63-500 Ostrzeszów
tel./fax 62 730 19 88
fcb@fcbceramika.pl

NIP: 514-02-13-069
Regon: 251470205
KRS: 0000080021
Heritage Roof Tiles Sp. z o.o
ul. Kościuszki 23, 63-500 Ostrzeszów
tel. +48 691 161 464
www.heritageceramics.pl

Traditional Clay Roof Tiles Ltd
49 Station Road, Polegate
East Sussex, BN26 6EA
www.traditionalclayrooftiles.co.uk