Akcesoria dachowe na wszystkie dachy świata

Akcesoria dachowe z ostrzeszowskiej kaflarni, odnaleźć można na większości dachów w Polsce. Występują one na połaciach dachowych wraz z dachówkami ceramicznymi producentów o zasięgu globalnym. Charakteryzuje nas bowiem elastyczność produkcji, a doświadczenie rzemieślnicze, dostęp do najlepszych złóż gliny i ciągłe badania ceramiki we własnym laboratorium sprawiły, że nasza firma rodzinna mogła stać się polskim liderem wśród nawet największych graczy międzynarodowych.

Jeśli Wybrałeś już dachówkę – wybierz akcesoria od polskiego producenta.
Nasze Akcesoria ceramiczne wraz z dowolnie wybranymi dachówkami, jakie są dostępne w Polsce tworzą kompletny system umożliwiający budowę dachu czyniąc go bezpiecznym i trwałym. Setki detali ceramiki dachowej w niewyczerpanej gamie kolorystycznej dostępne są w sieci hurtowni w całej Polsce. Oprócz akcesoriów dachowych FCB Ceramika oferuje akcesoria ozdobne, akcesoria ogrodzeniowe oraz akcesoria na specjale, indywidualne zamówienie a także usługi odtwarzania elementów ceramiki dachowej.

Elastyczność i jakość FCB Ceramika nie mają precedensu na polskim rynku ceramiki dachowej.
Niezależne badania prowadzone w renomowanych laboratoriach, jak niemiecki Keramik Institut GmbH oraz angielski Ceram potwierdzają wysoką mrozoodporność, sięgającą aż 600 cykli i niską nasiąkliwość. Marka FCB posiada certyfikaty, które potwierdzają najwyższą jakość wykonania.
Posiadamy nowoczesne laboratorium, gdzie prowadzimy badania nad naszymi wyrobami i, gdzie preparowana jest glina z najlepszych złóż wielkopolskich.

FCB Ceramika jest polską firmą z rodzinnymi tradycjami. Nasza odpowiedzialność za jakość wyrobów gwarantowana jest najwyższym zabezpieczeniem – majątkiem rodzinnym, osobistym.
Jeśli budujesz dom, zapewne już wiesz, że musisz podejmować setki decyzji, być zorientowanym w wielu dziedzinach, które związane są z budową domu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami w kwestii ceramiki dachowej. Pomożemy, doradzimy na każdym etapie wykonywania zadaszenia.
www.fcbceramika.pl/kontakt