Targi Budma

Zapraszamy do naszego stoiska na targach Budma 2017.

Nasza obecność na targach wiąże się z kilkoma nowościami produktowymi. Wśród nich tym razem produkty do wnętrz domów. Tu zaprezentujemy je po raz pierwszy i będzie to jednocześnie pierwszy dzień wprowadzenia ich na rynek. Ekscytujące o niezwykłych walorach estetycznych produkty, które sprawiają, że jakość zdrowego życia pod dachem takich domów jest nie do przeceniania.

Pod marką Heritage zaoferujemy  bowiem tynki gliniane – to wielki powrót najlepszych materiałów wykończeniowych. Drugim produktem są piece wykonane z kafli szamotowych – unikatowe piece wolnostojące oraz piece kaflowe tradycyjnie murowane, jak dawniej – niezwykle wydajne.

W naszej fabryce zrealizowaliśmy szereg zamówień na specjalne zamówienie, a także na potrzeby renowacji zabytków. Jednym z ciekawszych projektów było odtworzenie ceramicznej dachówki w stylu koreańskim. Ponadto wciąż się rozwijamy i reorganizujemy – budujemy podstawy do zwiększenia rentowności naszych odbiorców hurtowych.

Mamy nadzieję, że Budma będzie dobrym miejscem do rozmów o wspólnych sprawach, współpracy i wzmocnienia relacji, które dla nas, jako firmy rodzinnej mają priorytetowe znaczenie. Jesteśmy przez cały okres targów tj. od 7 do 10 lutego 2017 r. na stoisku nr. 5, w pawilonie 7a.

Podczas targów jesteśmy dostępni pod numerem telefonu komórkowego +48 691 161 464.