Jesteś: Strona główna Poradnik inwestora
Akcesoria dachowe na wszystkie dachy świata

Akcesoria dachowe z ostrzeszowskiej kaflarni, odnaleźć można na większości dachów w Polsce. Występują one na połaciach dachowych wraz z dachówkami ceramicznymi producentów o zasięgu globalnym. Charakteryzuje nas bowiem  elastyczność produkcji, a doświadczenie rzemieślnicze, dostęp do najlepszych złóż gliny i ciągłe badania ceramiki we własnym laboratorium sprawiły, że nasza firma rodzinna mogła stać się polskim liderem wśród nawet największych graczy międzynarodowych.

Jeśli Wybrałeś już dachówkę – wybierz akcesoria od polskiego producenta.
Nasze Akcesoria ceramiczne wraz z dowolnie wybranymi dachówkami, jakie są dostępne w Polsce tworzą kompletny system umożliwiający budowę dachu czyniąc go bezpiecznym i trwałym. Setki detali ceramiki dachowej w niewyczerpanej gamie kolorystycznej dostępne są w sieci hurtowni w całej Polsce. Oprócz akcesoriów dachowych FCB Ceramika oferuje akcesoria ozdobne, akcesoria ogrodzeniowe oraz akcesoria na specjale, indywidualne zamówienie a także usługi odtwarzania elementów ceramiki dachowej.

Elastyczność i jakość FCB Ceramika nie mają precedensu na polskim rynku ceramiki dachowej.
Niezależne badania prowadzone w renomowanych laboratoriach, jak niemiecki Keramik Institut GmbH oraz angielski Ceram potwierdzają wysoką mrozoodporność, sięgającą aż 600 cykli i niską nasiąkliwość. Marka FCB posiada certyfikaty, które potwierdzają najwyższą jakość wykonania.
Posiadamy nowoczesne laboratorium, gdzie prowadzimy badania nad naszymi wyrobami i, gdzie preparowana jest glina z najlepszych złóż wielkopolskich.

FCB Ceramika jest  polską firmą z rodzinnymi tradycjami. Nasza odpowiedzialność za jakość wyrobów gwarantowana jest najwyższym zabezpieczeniem – majątkiem rodzinnym, osobistym.
Jeśli budujesz dom, zapewne już wiesz, że musisz podejmować setki decyzji, być zorientowanym w wielu dziedzinach, które związane są z budową domu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami w kwestii ceramiki dachowej. Pomożemy, doradzimy na każdym etapie wykonywania zadaszenia.
www.fcbceramika.pl/kontakt

Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje prosto
na swój adres e-mail
Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o
ul. Powstańców Wlkp. 13
63-500 Ostrzeszów
tel./fax 62 730 19 88
fcb@fcbceramika.pl

NIP: 514-02-13-069
Regon: 251470205
KRS: 0000080021
Heritage Roof Tiles Sp. z o.o
ul. Kościuszki 23, 63-500 Ostrzeszów
tel. +48 691 161 464
www.heritageceramics.pl

Traditional Clay Roof Tiles Ltd
49 Station Road, Polegate
East Sussex, BN26 6EA
www.traditionalclayrooftiles.co.uk