Kariera
Pakowacz wyrobów gotowych
Opis stanowiska
pakowanie i kontrola jakości wyrobów ceramiki budowlanej, praca jednozmianowa, miejsce pracy: Ostrzeszów, ul. Powstańców Wlkp. 13
Wymagania
sumienność, punktualność duża motywacja do pracy i zaangażowanie, nie wymagamy doświadczenia, prowadzimy szkolenia wdrażające oraz stanowiskowe.
Oferujemy:
pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
na adres e-mail:
pobierz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jdnolity:Dz U.2016 r.poz. 922).