Jesteś: Strona główna O firmie
O firmie

 

FCB Ceramika jest wiodącą marką ceramicznych akcesoriów dachowych, które znajdują zastosowanie na połaciach dachowych wraz z dachówkami ceramicznymi producentów o zasięgu globalnym. FCB Ceramika charakteryzuje się elastycznością produkcji i wykonawstwem ceramiki na potrzeby renowacji zabytków. Tu nie ma rzeczy niemożliwych!

Jeśli Wybrałeś już dachówkę – wybierz akcesoria od polskiego producenta.
Nasze akcesoria ceramiczne wraz z dowolnie wybranymi dachówkami, jakie są dostępne w Polsce tworzą kompletny system umożliwiający budowę dachu czyniąc go bezpiecznym i trwałym. Setki detali ceramiki dachowej w niewyczerpanej gamie kolorystycznej dostępne są w sieci hurtowni w całej Polsce. Oprócz akcesoriów dachowych FCB Ceramika oferuje akcesoria ozdobne, akcesoria ogrodzeniowe oraz akcesoria na specjale, indywidualne zamówienie, a także usługi odtwarzania elementów ceramiki dachowej.

Elastyczność i jakość FCB Ceramika nie mają precedensu na polskim rynku ceramiki dachowej.
Niezależne badania prowadzone w renomowanych laboratoriach, jak niemiecki Keramik Institut GmbH oraz angielski Ceram potwierdzają wysoką mrozoodporność, sięgającą aż 600 cykli i niską nasiąkliwość. Marka FCB posiada certyfikaty, które potwierdzają najwyższą jakość wykonania.
Posiadamy nowoczesne laboratorium, gdzie prowadzimy badania nad naszymi wyrobami i, gdzie preparowana jest glina z najlepszych złóż wielkopolskich.

Firma FCB Ceramika od dnia powstania w 1989 r. wyprodukowała i sprzedała w kraju i zagranicą setki milionów elementów ceramicznych. Nasze ceramiczne akcesoria i ozdoby dachowe możecie Państwo znaleźć niemalże na każdym dachu w Polsce, zaś ceramiczne kształtki ogrodzeniowe na większości ogrodzeń ceramicznych.

FCB Ceramika jest  polską firmą z rodzinnymi tradycjami.
Nasza odpowiedzialność za jakość wyrobów gwarantowana jest najwyższym zabezpieczeniem – majątkiem rodzinnym, osobistym. Zaufały nam światowe korporacje i klienci indywidualni. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, służymy fachową radą i pomocą. Dbamy zarówno o obsługę, jak i jakość naszych produktów.

Dzięki temu, nasze wyroby są także obecne za granicą – na rynkach UE, Wielkiej Brytanii i USA.

Od pokoleń tworzymy unikalną ceramikę.

Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje prosto
na swój adres e-mail
Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o
ul. Powstańców Wlkp. 13
63-500 Ostrzeszów
tel./fax 62 730 19 88
fcb@fcbceramika.pl

NIP: 514-02-13-069
Regon: 251470205
KRS: 0000080021
Heritage Roof Tiles Sp. z o.o
ul. Kościuszki 23, 63-500 Ostrzeszów
tel. +48 691 161 464
www.heritageceramics.pl

Traditional Clay Roof Tiles Ltd
49 Station Road, Polegate
East Sussex, BN26 6EA
www.traditionalclayrooftiles.co.uk